بر اساس جدیدترین آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان تاکنون به بیش از ۱۱۶ میلیون نفر رسیده است.

 

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اعلام سایت ورلد او مترز، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۱۱۶۲۰۸۰۹۰ نفر، شمار جان باختگان به ۲۵۸۰۸۰۰ نفر و شمار بهبودیافتگان به ۹۱۸۷۸۳۲۴ نفر افزایش یافته است. همچنین وضعیت بیش از ۸۹ هزار نفر از مبتلایان وخیم گزارش شده است.

دوازده کشور نخست جهان در ابتلا به کرونا

تا این لحظه آمریکا با بیش از ۲۹ میلیون و ۵۲۶ هزار نفر، هند با ۱۱ میلیون و ۱۷۳ هزار نفر، برزیل با ۱۰ میلیون و ۷۹۶ هزار نفر، روسیه با ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار نفر، انگلیس با بیش از ۴ میلیون و ۲۰۱ هزار نفر، فرانسه با بیش از ۳ میلیون و ۸۳۵ هزار نفر، اسپانیا با بیش از ۳ میلیون و ۱۴۲ هزار نفر، ایتالیا با بیش از ۲ میلیون و ۹۹۹ هزار نفر، ترکیه با بیش از ۲ میلیون و ۷۴۶ هزار نفر، آلمان با بیش از ۲ میلیون و ۴۸۴ هزار نفر و کلمبیا با ۲ میلیون و ۲۶۶ هزار نفر و آرژانتین با ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار نفر به ترتیب در رده‌های اول تا دوازدهم ابتلا به ویروس کرونا در جهان قرار دارند.

جدیدترین آمار شیوع کرونا در جهان + جدول

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/